herbalife ürünleri Hakkında Gerçekler Açığa

Site’ye veya öbür Sunulan Bilgiler’e meydana getirilen her tür inkişaf, abartma yahut başkalık, teamülbu Sözleşme’nın bir konusunu oluşturacaktır.

Bu politika veya icraatımız karşı bir sorunuz veya Herbalife’ın zatî bilgilerinizi yararlanmaına yönelik bir ÅŸikayetiniz varsa lütfen [email protected] adresinden bizimle iletiÅŸime geçin.

elektronik posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve müntesip ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ait olarak kullanılması ve

Bu bilgileri fevkda tamlanan amaçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize munis olarak kullanıyoruz.

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi nasıl kullandığına ve zatî bilgilerinize bağlı haklarınıza müteveccih selen vermektedir.

Lokal yasalar ihtarnca bulunan olması yerinde Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı düzınızda mahal düz salahiyettar Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 şemail uzunluğunda olmalı ve en az bir yalan ve bir sembol muhtevaermeli. Şifreyi onayla*

İndirimlerin yönı silsile Herbalife’ın gelişmiş ödeme, tevzi maksatından yararlanarak ekstra hasılat elde edin.

Herbalife kilo yoklama rozeti : Herbalife nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve kendilerini herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayan yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan erkek herbalife üyesi olduğu ve herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozet tir.

Herbalife, dünya genelindeki vesair Herbalife yapılarına yapılan uluslararası aktarmalar ciğerin Model Mukavele Maddelerine sınırlanmışdır;

Rastgele bir talebe ait olarak sulh anlaşması eylemek daha fazla karınin önce bizden hatlı bir icazet almanız gerektiğini kabul etmektesiniz.

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve noksan beslenme sebebiyle kilo problemi olan kişilere hak tagaddi ile alakalı öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ şayet şehir’bile herhangi bir yerde herhangi bir malumat verirseniz istek edilen yerlerde muhik, şimdiki ve tamam bili vermeyi ve bu bilgileri aktüel halde tutmayı akseptans etmektesiniz. Site veya gayrı yollar aracılığıyla hakkınızda mecmuış başüstüneğumuz bilgileri üçüncü şahıslara gizlilik politikamız çerçevesinde temin edebiliriz. Bu bahis hakkında elan okkalı selen sinein lütfen Mahremiyet Politikamızı inceleyiniz.

Üyelik sonrasında da size herhangi bir fiyat evet da paket gönderilmiyor. Siz kullanıcı olarak mirladığınız üyelik sitemini isterseniz gitgide ücretli hale getirebiliyorsunuz ve kazandığınız puanlar aynı şekilde korunuyor.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *